1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


TeknoTezgah.com olarak elektronik, bilgisayarlar, işletim sistemleri, mobil cihazlar, web tasarım ve yazılım başta olmak üzere birçok alanda kullanıcılarımıza bilgilendirici ve ilgi çekici içerikler sunuyoruz. Tekno Tezgah ekibi olarak teknoloji dünyasının kapsadığı hemen her bilgiyi takip ediyor, farklı kaynaklardan doğruluğunu teyit ediyor ve kendi konseptimiz dahilinde siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz.

2019 yılından bu yana süren yayın hayatımızda daima en detaylı bilgiyi, en yalın haliyle ziyaretçilerimize sunmaya odaklandık. Windows işletim sisteminde bir hata kodu ile karşılaşan bir bilgisayar kullanıcısını, web sitesini hızlandırmak isteyen bir web tasarımcıyı, evine internet almak isteyen bir öğrenciyi, sosyal medya hesabının güvenliğini sağlamak isteyen bir işletmeciyi; kısacası teknolojinin herhangi bir köşesinden bir bilgiye ihtiyacı olan herkesi ihtiyaç duyduğu bilgiyle buluşturuyoruz.

Ekibimizin her bir bireyi birbirinden farklı ilgi alanlarına ve uzmanlıklara sahip. Bu çeşitliliğimizle her kategoride uzman içerikler oluşturuyor, uzman olduğumuz alanlarda bilgimizi sizlerle paylaşarak çoğaltıyoruz. Siz kıymetli ziyaretçilerimizle bu kıymetli birlikteliğin içerisinde olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.