1. Anasayfa
 2. Bilgi

Instagram Logosu Kopyala Nasıl Yapılır? Emoji Kopyalama

Instagram logosu kopyala, Instagram PNG Logosu indir ve Instagram Logosu Emoji ile Yapma Yöntemleri

Instagram Logosu Kopyala Nasıl Yapılır? Emoji Kopyala
0

Instagram logosu kopyala seçenekleri ile birlikte. Instagram logosuna benzer oluşturabilirsiniz. Dikkat çekici paylaşımlar yapmak için Instagram Emoji Kopyala.

Instagram ilk çıktığı zamandan günümüze fotoğraf paylaşma konusunda kendini geliştirmiş. Son zamanlarda da üzerine;

 • Hikaye paylaşma,
 • Reels oluşturma,
 • Gelişmiş mesajlaşma sistemi,
 • Threads.

Gibi özellikler kazandırarak Meta dünyasındaki en gelişmiş Sosyal Medya aracı olmuştur. Meta dünyasında yer alan Instagram, logosunu geçmişten günümüze farklı varyasyonlarda değiştirmiş durumda. Son çıkan Instagram logosunu kopyala seçeneği ile güncel logonun Emoji hali nasıl kopyalanır?

Instagram Logosu Kopyala

Instagram logosu, şu an için Emoji olarak karşımıza çıkamıyor. Ancak, noktalardan oluşan tasarımlar ile dilediğiniz yerde Instagram logosunu paylaşabileceğiniz bir yöntemi sizler için sunuyoruz.

Paylaşımlarda, web site yorumlarında, profilinizde ve karakter sınırının yüksek olduğu pek çok alanda. Güncel Instagram logosuna benzeyen noktalar ile logo kopyalama ve yapıştırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

⚪⚪⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚪⚪
⚪⚫⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚫⚪
⚫⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚫⚪⚫
⚫⚪⚪⚪⚫⚫⚪⚪⚪⚫
⚫⚪⚪⚫⚪⚪⚫⚪⚪⚫
⚫⚪⚪⚫⚪⚪⚫⚪⚪⚫
⚫⚪⚪⚪⚫⚫⚪⚪⚪⚫
⚫⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚫
⚪⚫⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚫⚪
⚪⚪⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚪⚪

Beyaz ve siyah noktalar ile oluşturulmuş Instagram logosu kopyala seçeneklerini. Bilgisayar üzerinden sitemize ulaşıyorsanız fareniz ile veya touchpad ile seçerek. Ardından sağ tıklayarak kopyalayabilir veya dilerseniz Windows sürümlerinde CTRL + C Mac sürümlerinde Kontrol + C seçeneklerini kullanarak kopyalayabilirsiniz.

⬜⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬜⬜
⬜⬛⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬛⬜
⬛⬜⬜⬜⬜⬜⬜⚫⬜⬛
⬛⬜⬜⬜⬛⬛⬜⬜⬜⬛
⬛⬜⬜⬛⬜⬜⬛⬜⬜⬛
⬛⬜⬜⬛⬜⬜⬛⬜⬜⬛
⬛⬜⬜⬜⬛⬛⬜⬜⬜⬛
⬛⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬛
⬜⬛⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬛⬜
⬜⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬜⬜

Yapıştırma konusunda da benzer yöntemleri kullanarak. Yapıştırmak istediğiniz alana sağ tıklayıp yapıştır seçeneğini seçerek veya Windows işletim sistemlerinde CTRL + V seçeneklerini. Mac işletim sistemlerinde Kontrol + V seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kare siyah ve beyaz emojiler ile oluşturulan Instagram logosu. Benzerlik açısından güncel Instagram logosuna daha fazla benzemekte. Ancak, yapıştıracağınız ara yüze uygun olması açısından sizlere iki seçeneği de sunuyoruz.

Instagram Logo Emoji Kopyala

Instagram logo emoji kopyala seçeneklerinin kullanım alanı sürekli olarak değişiklik gösteriyor. Bir Word dosyasında dikkat çekici bir şekilde Instagram hesabınızın yer almasından tutun da. Özel mesajdan arkadaşlarınıza Instagram logosu göndererek dikkatlerini çekmeye kadar pek çok alanda kullanılabilir.

 • Discord,
 • Instagram mesajlar,
 • Facebook mesajlar,
 • WhatsApp mesajlar,
 • YouTube yorumları,
 • Teknotezgah.com yorumları.

Gibi aslında pek çok alanda Instagram logosunu paylaşabilir. Yanında Instagram adresinizi yazarak dikkat çekici bir şekilde herkes tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram Logosu Fotoğraf İndir

Instagram Logosu Kopyala İndirInstagram logosunun günden güne değişiklik gösterdiğini dile getirmiştik. İşte Instagram uygulamasının popüler olmaya başladığı ilk zamanlar ile günümüzdeki logo görünümü.

Instagram Logosu Kopyala İndir PNG

Instagram logosunun kullanım alanına göre “Instagram Logosu Png İndir” aramaları gerçekleştirilebiliyor. Siyah renkteki PNG fotoğraf aradığınız fotoğraf olabilir. Kullanacağınız alana göre tasarımlarınızı yaparken beyaz efekti vererek Beyaz Instagram Logosu PNG fotoğrafına erişebilirsiniz. İndirmek için üzerine basılı tutup kaydet demeniz yeterli olacaktır.

Bilgisayar sürümünden giriyorsanız sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneklerini izlemelisiniz.

Instagram Logosu Kopyala İndir Yeni Logo Renkli PNG

Instagram Logosu Kopyala aramalarının yanı sıra Instagram yeni logosu PNG indir aramalarını yapmanız durumunda da karşınıza çıkabilecek olan görsel bu şekilde. Söz konusu görseli üzerine basılı tutarak veya sağ tıklayıp farklı kaydet seçenekleri ile PNG formatında. Yani, arka planı olmadan indirebilirsiniz.

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir