1. Anasayfa
 2. Bilgi

Kanat Emojisi Kopyala – Kanat Emojisi Nasıl Yapılır

Kanat Emojisi Kopyala – Kanat Emojisi Nasıl Yapılır
0

Kanat emojisi kopyala seçenekleri ile melek kanadı başta olmak üzere pek çok kanat türünü anında kopyalayın. Kopyalayın ve Kolayca yapıştırıp kullanın.

Sosyal medya hesapları başta olmak üzere pek çok online oyun için adınızı, kullanıcı adınızı veya mesajınızı kanat emojileri sayesinde süsleyebilirsiniz. Diğer isim, kullanıcı adı ve mesajlardan farklı şekilde olabilir. Daha dikkat çekici bir hâl alabilirsiniz.

Kopyala ve yapıştır seçenekleri ile kullanabileceğiniz kanat emojileri, pek çok çeşide sahip olması ile dikkat çekiyor ve her alan için kullanım imkanı sağlıyor.

Kanat Emojisi Kopyala Kanat Emojisi Nasıl Yapılır?

Kanat Emojisi kopyala seçeneklerinden doğrudan yararlanabileceğiniz gibi WhatsApp emojiler, Twitter emojiler ve Instagram Emojiler panelinden de doğrudan kanat emojisine erişebilirsiniz.

Emojileri doğrudan kullanabilmek için kullanmak istediğiniz site veya platformun emojilere izin vermesi gerekmekte. İzin vermemesi durumunda sizlere sunacağımız alternatif emoji türleri ile Kanat emojisini kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Kanat Emojisi Kopyala: 🪽 Eğer emojiyi kare şekilde görüntülüyorsanız emoji için destek veren bir sayfada değilsiniz demektir. Emojiyi kopyaladıktan sonra Sosyal medya uygulamaları ve sitelerinde sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz,
 • İki farklı yöne bakan Kanat Emojisi Kopyala: ʚ ɞ
 • Ortasında Kalp Olan Kanat Emojisi Kopyala: 𓆩♡𓆪
 • Ortasında Beyaz Papatya Emojisi Olan Kanat Emojisi Kopyala: 𓆩❀𓆪
 • Kanat Çırpan Mutlu Yüz Emojisi Kopyala: ⁽⁽ଘ( ˊᵕˋ )ଓ⁾⁾

Kanat Emojisi Kolay Yoldan Kopyala

Kanat Emojisi Kopyala Melek Kanadı Emojisi NedirKanat Emojisi Kopyala konusunda sorun yaşıyorsanız hiçbir yazının bulunmadığı kanat emojisi listesini kullanarak kolay yoldan melek kanadı emojisini kopyalayabilirsiniz.

Mobil bir cihazdan geliyorsanız;

 • Kopyalamak istediğiniz kanat emojisine uzun basılı tutun ve çıkan seçeneklerden Kopyala seçeneğine tıklayın,
 • Aksi durumda, kopyalamak istediğiniz emojinin üzerine 3 defa dokunun ve çıkan seçim aracı ile seçim işlemini gerçekleştirin. Hemen ardından Kopyala butonuna tıklayın ve kopyalama işlemlerini tamamlayın.

Masaüstü sürümünden girmeniz durumunda;

 • Kopyalamak istediğiniz kanat emojisini farenizin veya touchpadinizin üzerine basılı tutarak seçin. CTRL + C Kısa yollarını kullanarak kopyalayın, CTRL + V Kısa yollarını kullanarak yapıştırın.

Kolay Emoji Kopyalama Listesi;

 • 🪽
 •  ʚ ɞ
 •  𓆩♡𓆪
 • 𓆩❀𓆪
 • ⁽⁽ଘ( ˊᵕˋ )ଓ⁾⁾

Melek Kanadı Emojisi Anlamı Nedir? Neden Kullanılır?

Kanat Emojisi ne anlama gelir? Bir diğer kullanım amacı ile Melek Kanadı Emojisi ne anlama gelir? Kanat emojileri genel anlamıyla özgür ruhları ve yüksek hedefleri ifade eder.

Kuş kanadı şeklinde olmaları nedeni ile sosyal medya dilinle huzuru, barışı ve masumiyeti temsil edebilir. Melek kanadı emojisi anlamı da genelde Saflık, doğallık ve özgürlüğü temsil eder. Görünüşü açısından daha çok masum profillerde kullanılan kanat emojileri. Kişilik yansıtma konusunda büyük önem taşıyor.

Kanat emojisi masum anlamlar taşımasının yanı sıra Argo dilde kanat emojisi olarak da karşımıza çıkmakta. “Yükselmek” veya “High” olmak (Kafası Güzel Olmak) anlamlarını ifade etmek için de kullanılabiliyor.

 

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir