1. Anasayfa
 2. Bilgi

Rabia İşareti Emoji Kopyala - Rabia İşareti Emojisi Anlamı👋

Rabia işareti emoji kopyala nasıl yapılır? Rabia işareti emoji anlamı nedir? Rabia işareti emoji alternatifi emojiler nelerdir?

Rabia İşareti Emoji Kopyala – Rabia İşareti Emojisi Anlamı👋
0

Rabia İşareti Emoji Kopyala Nasıl Yapılır? Rabia İşareti Emojisi Anlamı Nedir? Rabia işareti sosyal medyada var mı nasıl kullanılır?

Rabia işareti anlamı nedir? 2013 Yılında, Mısır Askeri güçleri tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan askeri darbeyi protesto etme amacı ile ilk olarak Muhammed Mursi ve destekçileri tarafından kullanılan el işareti. farklı olarak R4BIA şeklinde de yazılmakta.

R4BIA işareti günümüzde aktif olarak kullanılmasa da hâlen kullanılmaya devam ediliyor ve sosyal medya profilinde, yorumlarda kullanmak isteyenler tarafından Emojisi aranıyor. R4BIA işareti için şu an olarak güncel bir emoji bulunmuyor ancak bazı emojiler Rabia işareti olarak kullanılabilir durumda.

Rabia İşareti Emoji Kopyala Rabia Emoji Benzeri Emojiler Nelerdir?

Rabia İşareti Emoji Kopyala işlemlerini gerçekleştirerek R4BIA işaretini Instagram, X (Eski adıyla Twitter), Facebook ve sitelerin yorumlar kısmında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Rabia İşareti Emoji Kopyala: 👋
 • Rabia İşareti Kopyala Rabia İşaretine Benzer Emojiler: ✋
 • İçi Boş El Sembolü Rabia İşareti Kopyala: 🖑
 • Rabia İşareti Emoji Yazı Kopyala: R4BIA
 • Yumruk Rabia Emoji Kopyala: ✊

R4BIA işaretini en iyi şekilde temsil eden emoji şu an için bulunmuyor ancak profilinize, sosyal medya açıklama alanınıza R4BIA yazabilir veya sizlere sunduğumuz en yakın emoji türlerini kullanabilirsiniz.

Rabia emoji kolay kopyalama nasıl yapılır? R4BIA emojisini kolay kopyalayabilmeniz için yazımızda sadece emojilerin bulunduğu bir versiyonunu daha barındırıyoruz.

 • 👋
 • 🖑
 • R4BIA

Tam olarak Rabia emoji ifadelerini karşılıyor olmasa da ✊ emojisi de sıkça kullanılmakta. Rabia işareti anlamı ülkemiz için farklı bir seviyede. Cumhur Başkanı Erdoğan tarafından R4BIA işareti için. Bir miting sırasında ülkemiz için olan anlamını dile getirdi.

Cumhur Başkanı Erdoğan’ın gerçekleştirdiği ifadelere göre R4BIA’nın anlamı “Tek Millet, Tek Devlet, Tek Vatan ve Tek Bayrak” şeklindedir.

Rabia İşareti Emoji Kopyalama Sorunu Nasıl Çözülür? Emoji Kare Çıkma Sorunu

Rabia İşareti Emoji Anlamı Nedir

Rabia işareti emoji kopyalama sorunlarından birisi de emoji kopyalama sırasında kopyala butonunun çıkmamasıdır. Söz konusu durumun yaşanması durumunda mobil üzerinden sitemize gire kullanıcılar için bir çözüm yöntemimiz bulunuyor;

 • Kopyalamak istediğiniz Rabia İşareti üzerine parmağınızı getirin ve art arda 3 defa ekrana dokunun. 3 defa art arda dokunma işleminden sonra seçim aracı aktif hâle gelecektir. Aktif hâle gelen seçim aracını sürükleyerek kopyalamak istediğiniz emoji’nin üzerine getirin. Seçim işleminden sonra çıkan “Kopyala” butonuna tıklayın ve emojiyi yapıştırarak kullanmaya başlayın.

Rabia işareti emoji kare çıkma sorunu genel ve yaygın bir sorundur. Bazı sosyal medya uygulamaları ve web sitelerinin desteklememesi durumunda emoji simgeleri Kare şeklinde gözükecektir. Bu durumun önüne geçebilmek için UNİCODE içeren Rabia Emojilerini kullanabilirsiniz.

 • 🖑
 • R4BIA

Galatasaray Emoji Kopyalama Nasıl Yapılır yazımızı veya WahtsApp Boş Mesaj Gönderme Yazımızı inceleyebilir. Boş mesaj kopyalayabilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

 

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir