1. Anasayfa
 2. Online Dönüştürücüler

Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Müzik İndir

Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır? Tubidy Android ve IOS Ücretsiz Müzik İndirme Nasıl Yapılır? Adım Adım Tubidy Web Müzik İndirme.

Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Müzik İndir
0

Tubidy nedir? Nasıl Kullanılır? Ücretsiz müzik indirme uygulaması Tubidy MP3 Nasıl kullanılır? Premium olmadan müzik indirme yöntemleri nelerdir?

Çevrimdışı müzik dinleme denildiğinde akıllara Youtube Music, Spotify, Apple Music gibi pek çok Premium abonelik gerektiren uygulama gelirken Tubidy Music. Ücretsiz müzik dinleme ve indirme özellikleri ile hâlâ karşımıza çıkmakta.

IOS ve Android işletim sistemi için versiyonları bulunan uygulama. Yeni çıkmış, eski olan veya dilediğiniz tüm müzikleri indirmenize ve kaydetmenize izin veriyor.

Tubidy Nedir? Tubidy Nasıl Kullanılır?

Tubidy uygulamasını kullanabilmek için telefonunuz için en uygun olan sürümü kurmalısınız. IOS ve Android işletim sisteminde yer alan uygulama. App Store veya Play Store üzerinden ekstra bir dış uygulama kullanmadan indirilebileceği gibi. Web sitesi üzerinden de ücretsiz indirme hakları vermekte.

Tubidy Ücretsiz Müzik Dinle/İndir Android Tubidy Ücretsiz Müzik Dinle/İndir IOS

 

Video olarak indirme, MP3 olarak indirme, indirmeden dinleme ve Playlist oluşturma gibi pek çok özelliğe erişmek için Tubidy Web Sitesi adresine erişebilirsiniz.

 1. Yukarıda verdiğimiz linkleri kullanarak IOS veya Android için uygun sürümü App Store veya Play Store üzerinden cihazınıza indirin,
 2. Kurulum işleminden sonra uygulamayı çalıştırın,
 3. Uygulama açıldıktan sonra ekranın en altında bulunan “Get Permission” seçeneğine tıklayın ve depolama erişimi için izin verin,
 4. İzinleri verdikten sonra uygulamanın ana ekranında yer alan müzik arama alanına indirmek veya dinlemek istediğiniz müziğin adını yazın ve aratın,
 5. Karşınıza çıkan sonuçlardan size en uygun olanı seçin ve üzerine tıklayın,
 6. Açılan dinleme ekranında sağ üstteki indir butonuna tıklayın ve indirme işlemini başlatın,
 7. Bir süre bekledikten sonra müzik dosyasının indirilmesi tamamlanacaktır.

Tubidy Music İndirilenler Nerede? Müzikler Nereye İniyor?

İndirme işleminin ardından dilerseniz Tubidy Music uygulaması üzerinden dinleyebilir dilerseniz ilgili adımları takip ederek müziklerin indirilen konumuna erişebilirsiniz.

 1. Telefonunuzdaki Dosya Yöneticisi uygulamasının çalıştırın,
 2. Dahili depolama alanına giriş sağlayın,
 3. “Documents” olarak adlandırılmış olan klasöre tıklayın ve giriş işlemini sağlayın,
 4. “Music Downloader” olarak adlandırılmış klasöre de giriş sağlayın,
 5. Karşınıza çıkacak olan tüm indirmeler Tubidy Music uygulaması tarafından yapılmış olacaktır.

Müzikleri dilerseniz bu alandan da dinleyebilir veya başkaları ile paylaşabilir, taşıyabilirsiniz. Müziklerin buradan taşınması Tubidy Music uygulaması içerisinde çalmanın önüne geçmeyecektir.

Tubidy Nedir Nasıl Kullanılır

Tubidy Nedir? Tubidy Web Sitesi Nasıl Kullanılır, Ücretsiz Müzik İndirme

Tubidy Nedir? konusunda her ne kadar IOS ve Android sürümünde kullanılabilecek olan sürümünü anlatmış olsak da Web sürümünü hem bilgisayardan hem Android hem de IOS sürümünde herhangi bir ek program yüklemeden kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan Tubidy Music ile tamamen ücretsiz müzik indirme işlemleri gerçekleştirilebilir.

 1. Buraya Tıklayın ve Tubidy Music uygulamasının web sitesi versiyonuna giriş sağlayın,
 2. Karşınıza çıkan ekrandan en çok indirilenler, tarzlar gibi kategorilere erişebileceğiniz gibi. Sağ üst kısımda yer alan “Arama” bölümünde indirmek istediğiniz Video veya Müzik dosyasının adını aratın,
 3. Tubidy Nedir Nasıl Kullanılır Web Sürümü
 4. Arama işleminin ardından karşınıza çıkan sonuçlardan sizin için en uygun olanı seçin ve üzerine tıklayın,
 5. Bir sonraki ekranda MP4 Video, M4A Music veya MP3 Music seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçin ve üzerine tıklayın,
 6. İndir veya Dinle butonlarından dilediğinizi seçin. İndir butonuna tıkladıktan sonra birkaç saniye kadar beklemeniz gerekebilir,
 7. Tubidy Nedir Nasıl Kullanılır Web Sürümü MP3

İndirme işlemi bittikten sonra indirmek istediğiniz bir sonraki şarkıya geçiş yapabilirsiniz. Tubidy Music her ne kadar ücretsiz olsa da reklamların çok çıkması kullanıcılar tarafından eksi olarak görülmekte.

Söz konusu durmun önüne geçebilmek için farklı müzik indirme uygulamaları veya yöntemlerini deneyebilirsiniz

Tubidy Nedir sorusuna alternatif bir cevap arıyorsanız YouTube Playlist İndirme Nasıl Yapılır? Ücretsiz İndirme konumuza göz atabilir. Telefondan ve Bilgisayardan ücretsiz şekilde Playlist indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir