1. Anasayfa
 2. Oyun

Zula Hesap Silme Linki Nasıl Kullanılır? Hesap Dondurma

Zula Hesap Silme Linki Nasıl Kullanılır? Hesap Dondurma
0

Zula hesap silme linki nasıl kullanılır? Zula hesap silme nasıl yapılır ve mümkün mü? Zula hesap dondurma işlemlerini yapmak için hangi adımlar izlenmeli.

2015 Yılında hayatımıza giren ve pek çok çocukluk anısının içinde bulunduğu Zula. Günümüzde oyuncular tarafından diğer oyunlara sıkça tercih edilir durumda. Eski oyuncular açıkları hesapları tamamen silmek istiyor veya zula hesap dondurma linki ile hesaplarını dondurmak istiyor.

Her ne kadar Zula hesap dondurma işlemleri yapılabiliyor olsa da hesap silme işlemleri şu an için yapılamıyor. Hesaplarınızı yardım ve destek alanından dondurabilirsiniz. Peki, Nasıl?

Zula Hesap Silme Linki Nasıl Kullanılır? (Hesap Dondurma Linki)

Zula hesap silme ve dondurma linki üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için ilgili adımları takip etmeniz gerekmekte. Oyun içerisindeki hesabınızı tamamen kapatamayacağınızı yazımızın başında da belirttik ancak dondurarak artık kullanmayacaksanız aktif olmayan hesap hâline getirebilirsiniz.

 1. Buraya Tıklayın ve Zula hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın,
 2. Açılan sayfadan Zula Destek Talebi Oluşturma alanına giriş sağlayın,
 3. Karşınıza çıkan ekrandan “Destek Talebi Gönder” seçeneğine tıklayın,
 4. Zula Hesap Silme Linki Zula Destek Talebi Oluştur
 5. Kategori bölümünü “Hesap Problemleri” olarak seçin,
 6. Konu alanına Hesabınızı kapatmak istediğinizi yazın,
 7. Açıklama alanına hesabınızı neden kapatmak, dondurmak istediğinizi yazın ve destek talebini oluşturun.
 8. Zula Hesap Silme Linki Zula Destek Talebi Oluştur Hesap Silme

Söz konusu yöntem ile hesabınızı kapatabilir veya dondurabilirsiniz diyemiyoruz. Çünkü, Zula’nın resmi sayfasına. Sıkça sorulan sorular alanında hesapların tamamen kapatılmasının veya dondurulmasının mümkün olmadığına dair yazılar bulunuyor.

Zula Hesap Silme Linki Zula Hesabı Siliniyor MuAncak, hesabınızı dondurmanıza veya silmenize de gerek duyulmadığına dair bazı bilgilendirme metinleri bulunuyor. Zula tarafından yapılan açıklamalara göre hesabınıza giriş yapmadığınız veya başkaları ile hesabınıza giriş yapabilmesi için hesap bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece oturumunuz pasif durumda kalacak.

Zula Telefon Numarası Kaldırma Nasıl Yapılır?

Zula telefon numarası kaldırma nasıl yapılır? Zula hesap silme linki üzerinden hesabınızı kapatmaları için geri bildirimde bulunabileceğinizden bahsetmiştik. Ancak, hesabınızın kesin olarak kapatılmasının çok da mümkün olmadığına da değindik.

Zula, oyun içi bazı ödüllerin verilebilmesi için kullanıcılardan Telefon Numarası onayı istemekte. Onay işleminden sonra Telefon Numaranız profil bilgileriniz arasında yer almaya başlıyor. Söz konusu durumdan pişman olmanız durumunda telefon numaranızı kaldırmanız için bir yöntem bulunuyor.

 1. Buraya tıklayın ve Zula destek talebi gönderme alanına ulaşın. Daha önce hesabınıza giriş yapmamışsanız ilgili hesaba giriş yapmanız için giriş ekranına yönlendirilirsiniz,
 2. Karşınıza çıkan Destek ekranın alt kısmında bulunan alandan “Destek Talebi Gönder” butonuna tıklayın,
 3. Kategori seçeneğini “Hesap Problemleri” olarak seçin,
 4. Konu alanını “Telefon Numarası Silmek” olarak belirleyin,
 5. Açıklama alanına hesabınızdan telefon numaranızı neden kaldırmak istediğinizi anlatan bir metin girin ve destek talebinizi gönderin.

Söz konusu işlemlerden sonra telefon numaranız kesin olarak olmasa da hesabınızdan kaldırılması için süreç başlatılmış olur. Pek çok oyuncu Zula hesap silme linki, Zula hesap dondurma linki ve Zula telefon numarası kaldırma işlemlerinin olmamasından şikayetçi.

Sonuç Olarak

Zula hesap silme, hesap dondurma ve Telefon numarası kaldırma işlemleri için açılan destek taleplerine ortalama dönüş süresi 15 Gün olarak karşımıza çıkıyor. 15 Gün içerisinde hesabınızın kapatılması, dondurulması veya telefon numaranızın tamamen kaldırılması ile ilgili kesin bir dönüş sağlanacaktır.

Hesabınızdaki bilgilerin kaldırılmaması durumunda aynı bilgiler ile yeni bir hesap açamayacağınız gibi aynı telefon numarası ile tekrar bir hesap doğrulayamaz ve Zula başlangıç ödülleri ayrıcalıklarından da faydalanamazsınız.

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir