1. Anasayfa
 2. Bilgi

Zülfikar Emoji Kopyala – Zülfikar Emojisi Nedir?

Zülfikar Emoji Kopyala – Zülfikar Emojisi Nedir?
0

Zülfikar emoji kopyala seçeneği sayesinde emoji klavyenizde zülfikar emojisi olmasa bile kullanabilir, sosyal medya da profil ve adınıza koyabilirsiniz.

Sosyal medya profilinizi kendi isteğinize göre düzenlemek ve kendi inanışlarınıza göre inşa etmek isteyebilirsiniz. Her ne kadar bunun için Emojiler yer alıyor olsa da kimi zaman istediğiniz emojileri bulamayabiliyor ve istediğiniz emojiyi profilinize koyamayabiliyorsunuz.

Zülfikar Kılıcı da söz konusu bulunamayan ve bu nedenle kullanımı nasıl olacak bilinmeyen emojilerden sadece birisi. Zülfikar kılıcını profilinize veya adınıza ekleyebilmenin şuan için tek yolu kopyalayarak kullanmaktır.

Zülfikar Emoji Kopyala Profiline Ekle

Zülfikar’ın kılıcı olarak da bilinen Zülfikar emojisi, kopyalanarak desteklenen her alanda kullanılabilir. Bunların arasında genellikle;

 • WhatsApp mesajları,
 • SMS Mesajları,
 • Sosyal medya biyografileri ve kullanıcı isimleri,
 • Online oyun kullanıcı adları,
 • WhatsApp hakkında bölümü,
 • Facebook profiliniz,
 • Facebook kullanıcı adınız,
 • Facebook sayfa adlarınız,
 • Web sitelerinin yorumlar bölümü.

Gibi pek çok alanda kullanımı sağlanabilmekte. Kullanmak istediğiniz metin alanına ilgili emojiyi kopyalayıp-yapıştırarak deneyebilirsiniz.

Zülfikar Emoji kopyala konusunda telefondan veya bilgisayardan kopyalayabilmek için sıkça sorular soruluyor.

Sorunsuzca kopyalayabilmek için yukarıda yer alan bölümdeki Zülfikar Kılıcı’nın üzerine üç defa tıklamanız yeterli olacaktır. Tıklama işleminin ardından Zülfikar’ın kılıcı seçilecektir. Bilgisayardan kopyalamak için CTRL + C Kısa yollarını kullanabileceğiniz gibi. Sağ tıklayıp kopyala seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Telefondan kopyalamak için;

Zülfikar Kılıcı’nın üzerine uzun basılı tutarak çıkan bölümden kopyala seçeneğini seçebilir veya üzerine üç defa tıkladıktan sonra mavi olmasını sağlayarak kopyalamak için üzerine dokunabilirsiniz.

Zülfikar Emojisi Nedir? Zülfikar Kimin Kılıcı?

HZ. Ali’nin kılıcı olarak da bilinen Zülfikar. Emoji olarak ilk önce X (Eski adıyla Twitter) üzerinde kullanılarak yaygınlaşmaya başlandı. Özellikle HZ. Ali ‘nin kılıcını kullanmak isteyenler tarafından sıkça sorulan “Zülfikar’ın Kılıcı Nasıl Kopyalanır” sorusuna yanıt olan makalemiz ile birlikte. Zülfikar Emojisini kopyalayabilir ve profilinize ekleyebilirsiniz.

X (Eski adıyla Twitter) Profilinize Zülfikar Kılıcı Emojisini eklemek istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar oldukça basit;

 • Zülfikar Emoji Kopyala seçeneğini kullanmak istediğiniz X (Eski adıyla Twitter) hesabınıza giriş sağlayın,
 • Kullanıcı adınıza tıklayın ve profilinizi açın,
 • Profili düzenle seçeneğine tıklayın,
 • İsim bölümünün istediğiniz kısmına kopyaladığınız Zülfikar Kılıcı Emojisini yapıştırın,
 • Sağ üst kısımda yer alan “Kaydet” butonuna tıklayın ve ardından hesabınızda sayfayı yenileyin.

zülfikar emoji kopyala nasıl yapılır

Sayfanın yenilenmesinin ardından profilinize Zülfikar Kılıcı emojisi eklenecektir. Sadece profil adı bölümü için değil, açıklama alanı için de ilgili emojiyi kullanabilirsiniz.

Emoji kopyalama, mesaj kopyalama bölümünde sizler için hazırlamış olduğumuz Boş mesaj kopyalama ve gönderme nasıl yapılır? konusunu inceleyebilir. Mesajlar bölümünde veya sosyal medyada boş mesajlar paylaşarak çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

 

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir