1. Anasayfa
 2. İnternet

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Nasıl Kullanılır?

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Nasıl Kullanılır?
0

Instagram gizli hesap görme sitesi ile gizli hesapları anında görüntüleyin. Ücretli ve Ücretsiz Instagram gizli hesap görme siteleri hangileri?

Kimi kullanıcılar Instagram hesaplarının içerisinde paylaştığı gönderileri başka hesapların görmesini engellemek adına hesaplarını gizli moda almakta. Ancak, bir dönem “Postegro” adı ile de bilinen uygulamalar ile hesapları açabilmek ve içerisinde paylaşılanları görebilmek mümkündü.

Postegro gibi uygulamaların Instagram tarafından atılan yoğun adımlar sonrasında kapatıldığını göz önünde bulunduracak olursak. Gizli profilleri görüntüleyebilmek için farklı sitelerden yararlanmak gerekecektir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Hangisi? Ücretli ve Ücretsiz Siteler

Instagram gizli hesap görme siteleri son zamanlarda ücretli halleri ile karşımıza çıkmakta. Makul ücretlere sahip olmaları ile birlikte pek çok kullanıcı için kullanılabilir ve denenebilir olarak yorumlanabilmekte.

Kimi gizli hesap gösterme sitesi ücretli kullanım hakkı sunuyor olsa da ücretsiz deneme seçenekleri ile birlikte ödeme yapmadan önce birkaç paylaşımı görmenize izin verebiliyor.

Yani, tüm şartları yerine getiren bir profili incelemeye çalışmıyorsanız gizli hesabı görüntüleme şansınız olmayabilir.

 • glassagram.com – Gizli hesapları görme ve fotoğraf/video indirme. 1 Aylık ücreti: $49.99
 • revelioweb.app – Sınırlı şekilde gizli hesap görme yetkisi sağlar. Herhangi bir ücret bulunmaz ancak sorgulama sınırlıdır.
 • bakprofile.site – Gizli hesapları görüntüleme, hesabınızın görüntülenmesini engelleme. Limitsiz gizli hesap görüntüleme ücreti: 1 Aylık $4.00

Söz konusu Instagram gizli hesap görme sitesi listesinden size en uygun olanı seçin ve tıklayarak ilgili web sitesine ulaşın. Üye olma aşamalarını tamamlayın ve size en uygun olan paketi seçerek paket satın alımı gerçekleştirin.

Verdiğimiz web sitelerden birisini ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz gibi diğer web sitelerini de ücretsiz deneme özelliğinden yararlanarak kullanabilirsiniz.

Ancak, unutulmamalıdır ki. İlgili web sitelerine ödemeleri yapmak ve denemede bulunmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Instagram gizli profilleri görüntüleme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi gerçekleştirememe şansınızın da olduğunu unutmamalısınız.

Instagram Gizli Hesap Görme Siteleri Nasıl Kullanılır?

Instagram gizli hesap görme sitesi kullanımı hemen hemen birbiri ile aynıdır. Bu nedenle ilgili adımları diğer gizli hesap görüntüleme web sitelerinde de uygulayarak kolaylıkla hesapları görüntülemeye başlayabilirsiniz.

 1. Size en uygun olan Instagram gizli hesap görüntüleme web sitesine giriş sağlayın,
 2. Kayıt ol bölümünden kişisel bilgilerinizi kullanarak kayıt işleminizi tamamlayın,
 3. Instagram hesabınız ile giriş yapmanızı isteyen bir seçenek varsa girişi sağlayın,
 4. Gizli hesap görüntülemek için ücretsiz deneme hakkınızı alın veya size en uygun paketi paketler bölümünden seçin ve satın alın,
 5. Gizli hesapları görüntüleme bölümünde “Profil ara” alanına görüntülemek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını yazın ve arama işlemini gerçekleştirin.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Bir süre bekledikten sonra karşınıza çıkan hesaplardan aradığınız hesabı bulun ve tıklayın. İlgili web sitenin şartlarını yerine getirmeniz durumunda gizli hesapları görüntüleme şansınız olacaktır. Ancak, gizli hesapların takipçilerinin az olması görüntüleme şansınızı doğrudan düşürecektir.

Instagram Ücretsiz Gizli Hesap Görme Yöntemi Nedir? Fake Hesap Nasıl Açılır?

Instagram gizli hesap görme sitesi ücretsiz

Instagram gizli hesap görme sitesi konusunda size en doğru dönüşü sağlayacak yöntem Fake Hesap açarak gizli hesapları görüntüleme yöntemi olacaktır.

Sahte hesap açarak gizli hesap görüntüleme işlemlerini en doğru şekilde gerçekleştirmek için izlemeniz gereken adımlar oldukça basit. Bunun için gizli hesabını görüntülemek istediğiniz kişi hakkında bazı bilgileri bilmeniz gerekiyor.

Söz konusu hesap sahibinin ilgi alanına uygun bir hesap ile istek atmanız durumunda isteğinizi kabul etme şansı oldukça yüksektir.

 1. Buraya tıklayın ve Instagram kayıt sayfasına giriş sağlayın. Mobil uygulama üzerinden de devam edebilirsiniz,
 2. Sizden istenen kişisel bilgileri doldurun ve doğru alanda hesap açtığınızdan emin olarak kullanıcı adı belirleyin,
 3. E-Posta ve Telefon numarası doğrulamalarını da gerçekleştirerek hesabınızın güvenilir bir hesap haline gelmesini sağlayın,
 4. Profilinizi doldurmaya başlayın, birkaç gün boyunca hesabınızın konseptine uygun olarak içerik paylaşın. Biyografi bölümünüzü en doğru şekilde doldurun,
 5. Takipçi sayınızın gerçekçi olması için Türk takipçi satın alma yöntemi ile hesabınıza belirli oranlarda takipçi satın alın veya takipçi kazanın,
 6. Görüntülemek istediğiniz gizli hesaba istek atın ve kabul etmesini bekleyin.

İlgili yöntem diğer gizli hesap görüntüleme yöntemlerinden daha güvenli olmasının yanı sıra doğru ilgi alanında hesap açmanız durumunda kesin olarak gizli hesabı görüntüleme şansını sizlere sunacaktır.

Instagram gizli hesap görme sitesi bölümünde bulunan web sitelerinden herhangi birisine giriş yaptıktan sonra hesabınızın güvenliği hakkında şüpheleriniz varsa Instagram Güvende Tutma İpuçları içeriğini takip ederek hesabınızı güvence altına alabilirsiniz.

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir