1. Anasayfa
  2. Bilgi

Türk Bayrağı Emoji Kopyala – Türk Bayrağı Emojisi Yapma

Türk Bayrağı Emoji Kopyala – Türk Bayrağı Emojisi Yapma
0

Türk bayrağı emoji kopyala nasıl yapılır? Klavyeden Türk bayrağı nasıl yapılır? Sosyal medyada isimlerin yanına Türk bayrağı emojisi koymak.

Türk bayrağı emojisini yapabilmenin yanı sıra farklı versiyonlarını kopyalayarak Sosyal medyada ve profil oluşturabileceğiniz pek çok alanda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Android ve IOS işletim sistemlerinin klavyelerinden farklı olarak. Windows ve MAC işletim sisteminde de emoji panelini açabilir. Türk bayrağı yapabilirsiniz.

Ay Yıldız emoji kopyala seçeneği ile farklı Türk Bayrağı modellerini de kopyalayabilirsiniz.

Türk Bayrağı Emoji Kopyala – Farklı Türk Bayrağı Modelleri

Farklı Türk Bayrağı modellerini sizler için aşağıda sıraladık. Android ve IOS işletim sistemine sahipseniz emojilerin üzerine uzun basılı tutun ve kopyala seçeneğini seçin. Söz konusu durum ile seçim, kopyalama işlemini gerçekleştirememeniz durumunda.

Kopyalamak istediğiniz ifadenin üzerine üç defa tıklamanız ve seçim aracı ile seçerek kopyala seçeneğini seçmeniz gerekecektir.

  • Türk Bayrağı Emojisi: 🇹🇷 (TR olarak gözüken emoji, sosyal medyada veya bayrak emojilerinin desteklendiği bölümlerde paylaşılması durumunda otomatik olarak Türk Bayrağı şeklini alacaktır).
  • Ay ve Yıldız Emojisi: ☾☆ Türk Bayrağı emoji olarak karşımıza çıkan bir başka seçenek de içi boş Ay ve Yıldız simgesidir. İkisini ayrı şekilde kullanabileceğiniz gibi. Birlikte kullanarak Türk Bayrağı oluşturabilirsiniz,
  • Sosyal Medya Hesapları İçin Özel Türk Bayrağı Emoji Kopyala: ☪️ Türk Bayrağı Emoji modelinin bu sürümü neredeyse her site tarafından desteklenmekle birlikte. Sosyal medya uygulamalarının mobil sürümünde de çalışmakta.

Windows ve MAC Emoji Paneli Nasıl Açılır? Türk Bayrağı Yapma

Windows ve MAC sürümünde kısa yollar ile erişebileceğiniz emoji paneli ile birlikte pek çok emojiye anında erişim sağlayabilirsiniz. Türk Bayrağı emojisi için doğrudan bayrak emojisi barındırmayan emoji panelinden “Ay ve Yıldız” emojisini seçerek Türk Bayrağı Emojisi oluşturabilirsiniz.

  • Windows Emoji Paneli Nasıl Açılır: Windows Simgesi + Nokta tuşlarına aynı anda basarak ilgili paneli açabilirsiniz. Açılan panelden “Kalp” simgesine oradan da “Ay ve Yıldız” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Türk bayrağı emoji kopyala windows emoji paneli açma

  • MAC Emoji Paneli Nasıl Açılır: KNTR + CMD + BOŞLUK TUŞU Kombinasyonlarını kullanarak mesaj yazma alanlarına, sosyal medya bölümlerinde emoji klavyesine anında erişebilirsiniz.

Türk bayrağı emoji kopyala Mac emoji paneli açma

MAC Cihazlarda sağ alt kısımda bulunan Bayrak simgesi üzerinden Türk Bayrağı da dahil olmak üzere pek çok bayrağa erişebileceğiniz gibi. Sağ alttaki ok bölümünden İçi boş Ay ve Yıldız simgelerini oluşturmak için farklı emoji paneline geçiş sağlayabilirsiniz.

WhatsApp boş mesaj gönderme konumuzu inceleyerek WhatsApp başta olmak üzere pek çok alanda boş mesaj gönderebilirsiniz.

İçerik üretmeyi seviyor. Teknolojiyi takip etmeyi ve hakkında içerikler oluşturmayı seviyorum. 2001 Doğumluyum ve 5 Yıldır SEO Alanında içerik üretiyorum. Kişisel bloglarım dışında Teknoloji alanındaki bloglarda aktif olarak içerik üretmeye devam etmekteyim. İlginçtir ki bir Rakun ağışıyımdır. Bence, burunları oldukça tatlı.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir