1. Anasayfa
  2. Bilgi

GoDaddy İndirimli Domain Almak Sadece 0.69€

GoDaddy İndirimli Domain Almak Sadece 0.69€
1

Merhaba, bu yazımızda Godaddy firması üzerinden nasıl indirimli .com alan adı alınabileceğini anlatmaya çalışacağım. İşlem tamamen yasaldır. Bu yöntem sadece yurtdışı ülkelerde sunulan indirim kampanyalardan yararlanmanıza olanak sağlar. Öncelikle Fransa IP’li VPN kullanmamız gerekiyor. Bu özelliğe sahip, herhangi bir vpn işinizi görecektir. Ücretsiz olarak uVPN isimli Fransa ip adresi sağlayan chrome eklentisini buraya tıklayıp tarayıcınıza kurabilirsiniz.

 

Eklentiye rastgele bir mail adresi ve şifre ile üye olup fransa lokasyonunu seçin. VPN aktif iken tarayıcınızda https://fr.godaddy.com/ şeklinde godaddy firmasının fransa özel sayfasını açın. Arama kısmına almak istediğiniz alan adını yazıp aratın.

 

İşaretlediğim butona basıp sepete gidin. Hoop oda ne, fiyat yüksek görünüyor? Sakin olun, çünkü iki yıllık seçili, o kısmı bir yıl olarak seçeceğiz ve fiyat düşecek.

 

Sepette domain süresini bir yıl olarak değiştiriyoruz;

 

 

Gördüğünüz gibi 0.69£ a düştü fiyat. 0.14£ vergisi var. toplam 0.83£ şu an ki güncel kurla yaklaşık 20 TL’ye .com domain sahibi oluyoruz. TR kredi kartı ve TR adres kullanmak sorun çıkarmıyor, kayıttan sonra hesabınıza tr.godaddy üzerinden ve türkçe ayarlarla girebilirsiniz. Bu yöntemle dün 1 adet domain aldım. 2 Kasım 2023 tarihi itibariyle güncel ve çalışır durumdadır. Com domain şu an tr firmalarda 200 TL’den başladığını hatırlatmak isterim. Domain alacaklar için müthiş bir fırsat, sakın kaçırmayın.

Kod Çalışmıyor mu? üzülmeyin. Konuyu güncelleyip fırsatları sizlere sunuyoruz. 2023 için geçerli indirim kodu için aşağıdaki yazımıza göz atın, denenmiş ve kolay bir şekilde indirimle uygun fiyata alanadı sahibi olun: 2023 Güncel Godaddy Promosyon Kodu

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. yöntem işe yarıyor, teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir