Instagram Profil Fotoğrafını Büyütme
0

Herhangi bir kişinin instagram profil fotoğrafını, hiçbir program yüklemeden, basit bir yöntemle büyütebilir, en kaliteli haliyle görüntüleyip kaydedebilirsiniz. Bunun için instagram hesabınızın olmasına bile gerek yok. Aşağıda anlatacağım yöntem ile herhangi bir uygulama veya yazılım kurmadan birkaç saniye içinde, profil fotografını tam boyutlu görüntüleyebileceğiz. Bunu sizler için görsellerle anlatacağım.

instadp.com

Bu bağlantıyı tarayıcımızda açıyoruz.

 

 

Yukarıda gördüğünüz sayfa açılacak, bu sayfada search username yazan alana tıklayıp ilgili kişinin profil adını giriyoruz. Ve arama butonuna basıyoruz.

 

Ardından menüde bulunan Full Size seçeneğine tıklıyoruz. Aşağıda profil fotoğrafının tam boyutlusu açılıyor. Bu yöntemle herhangi bir hesabın profil fotoğrafını büyütebilir, tam kalitede görüntüleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu yöntem oldukça basittir ve herhangi bir program kurmanıza gerek kalmaz. Dilerseniz fotografın altında bulunan download butonunu kullanarak fotografı kaydetmeniz mümkün. Menüde bulunan Stories seçeneği ile storileri görüntüleyip kaydetmeniz de mümkün.

Son olarak, Bu gibi işlemleri yaparken, oturum açmanız gerekmez, bu nedenle sizden hesap bilgilerinizi isteyen sayfalara bilgilerinizi girmemelisiniz. Bilgi girmenizi isteyen sayfalar, hesap bilgilerinizi sizden habersiz kullanabilmektedirler. Güvenliğiniz için buna dikkat etmeli, hesap bilgilerinizi isteyen sayfalara güvenmemelisiniz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir